Kıyafetler varken bir şeyler yaşadık hamilelik olur mu?

Nişanlımla çok yüzeysel bir ilişki yaşadık onun üzerinde tayt ve iç çamaşırı vardı bendede prezervatif ve boxer vardı fakat prezervatif nasıl olduysa kaymış ve benim boxerım ıslanmıştı ama arkadşımın taytında ıslaklık yoktu hamilelik riski var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durumda hamilelil ihtimali yoktur. Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.