Kiyafetten sperm gecermi Hocam sürtme ilişkimiz oldu birkaç gün önce tayt zıbın iç giyim vardi bende

Tahlil.com Cevabı : Kiyafetten sperm gecermi Hocam sürtme ilişkimiz oldu birkaç gün önce tayt zıbın iç giyim vardi bendede boxer vardi boşalma olduğunda baldirina ve baldirinin kasik izasinin assasina geldi vajinaya ve vajina girişine gelen herhangi bir şey olmadı ve kontrol ettiğinde kıyafetlerini zibininda olsun iç giyimin de olsn sızan değen hicbirsey ıslaklık yoktu kiz arkadasm bakire vajinal bölümüne herhangi bi