Kız arkadaşım 18 gün arayla adet gördü

Hocam kolay gelsin kız arkadasım ayın 13 ünde adet gördü ve aynı ayın 31 inde yine adet gördü nedeni ne olabilir acaba saygılar..teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Adetlerinde düzensizlik olduğu anlaşılıyor.Bu da normal değil.Hormonal bir hastalığı olabilir.Bir kadın doğum doktoruna başvurmalı arkadaşınız.