Kız arkadaşımla arkadan ilişki yaşadık içine boşaldım ama herhangi meni vajinaya gelmedi?

Kız arkadaşımla an*l ilişki yaşadık içine boşaldım ama herhangi meni vajinaya gelmedi eminiz adeti düzensiz yaklaşık 1 ay kadarda oldu ama hala adet göremedi sık sık idrara çıkma şikayeti var sizce hamilelik oranı nedir?

Tahlil.com Cevabı : % 12,68 hamilelik oranı Galiba siz burayı tahmin yapan bir iddia sitesi sandiniz Burada tahlil yorumluyoruz Biraz mantıklı sorular sorun lütfen