Kız arkadaşımla bu ayın 14ünde arkadan ilişki yaptık ikimizde korunmasızdık ve ben icine boşaldım. ertesi gün hapı kullandık.

hocam kolay gelsin. benim sorum şu; biz kız arkadaşımla bu ayın 14ünde an*l ilişki yaptık ikimizde korunmasızdık ve ben icine boşaldım. ertesi gün hapı kullandık. fakat ertesi gün hapını kullandıktan 1 gün sonra tekrar an*l ilişki yaptık korunmasız yine icine boşaldım. kız arkadaşım yıkarken vajinaya kaçtı sanırım dedi. (bu arada kız arkadaşım bakire) ve adet düzeni normalde 25 günde birmiş yani bu ayın 11 veya 12sinde olması gerekiyomuş normal düzene göre . ama bu sefer 2 hafta gecti. gecikmesinin strese baglı olması ihtimali ve gebelik ihtimali nedir hocam? yardımcı olursanız cok sevinirim..

Tahlil.com Cevabı : an*l ilişki ile hamilleik çok düşük ihtimaldir.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda bu konu ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/adet-gecikmesi-ve-adet-gecikmesinin-nedenleri