Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye giriyoruz.

Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye giriyoruz.Kendisi bakire.Bende boxer vardı o çıplaktı.Son adeti 28 Temmuzda başlamış.Biz de 3 Temmuzda sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.Boşalma olmadı.Ancak zevk sıvısından emin değilim.Adet 10 gün gecikti.Daha önce de 1 ay geciktiği olmuş.Sizce risk var mı?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sırasında boxer üstünüzde ise risk görünmüyor..

r******** :

Üç aydır doğum kont hapı kull.son adet günüm 25 temmuz hala adet olmadım hapıda kullanmaya devam ediyorum test yaptım negatif çıktı kan testinde hcg değeri 1.20 acaba hamilemiyim yaşım 38

Cevap:

Hamilelik testiniz negatiftir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

c********** :

Kız arkadaşımın 11. günü gecikmede. Bugün idrar testi yaptık ve negatif çıktı en ufak bir ikinci çizgi belirtisi yok. Hamilelik riski yok diyebiliriz artık değil mi?
Bir soru daha. Testten önce sürtünme ile ilişki idrar testinin sonucunu etkilemez değil mi?

Cevap:

Hayır, test sonucunuzu etkilemez, %90'ın üzerinde doğrudur..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.