Kız arkadaşımla üstümüzü çıkarmadan sevistik fakat bu sırada boşaldım?

Kız arkadaşımla üstümüzü çıkarmadan sevistik fakat bu sırada boşaldım kız arkadaşımin vajina kısmındayken onun üstü boşalma etkisiyle islandi bakire olan kız arkadaşımın hamile kalma olasılığı nedir?

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz  tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi