Kızım 2 buçuk yasında ensesinde nohut kadar beze vardı

Kızım 2 bucuk yasında ensesinde nohut kadar beze vardı 1 yıldır doktora gotürdük sonuclar LYM%59.9 labta yazan 16-56 HCT 37.2 labta yazan aralık 30-35 LDH 344.7 labta yazan 120-344 Total lgE 9.38 aralık - 0-60 CRP 0.22 aralıgı 0-5 Lenfosit 64 Monosit 6 Nötrofil lökosit 28 Periferik yayma B atipik lenfosit görülmedi yazıyor doktor sorun gözükmüyor dedi yorumlarsanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.
Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.