Kızım 4 yaşında ıge 1768 çıktı diğer alerji testleri normal fakat süt,polen,ev akarı,yumurta ve diğer ıg ler normal peki bu IGE niye bu kadar yüksek çok sık nez

Kızım 4 yaşında ıge 1768 çıktı diğer alerji testleri normal fakat süt,polen,ev akarı,yumurta ve diğer ıg ler normal peki bu IGE niye bu kadar yüksekçok sık nezle oluyor ve bununla birlikte geniz akıntısı doktorumuz ventoli-singulair ve fleksotit verdi .geniz akıntısı için sudafed kullanıyoruz .ıge nin yüksek çıkmasını küf testi yapmamıştı.bu kadar yüksek çıktığında ondan şüpheleniriz dedi.bağışıklık testleri normal .Hemoglabin normal .sarılık normal .yaptırmamız gereken başka bir test var mı .

Tahlil.com Cevabı :

IG E, allerjik bünyeli kişilerde yüksek çıkabilir.Muhtemelen kızınızın da alerjik bir yapısı var.Sık nezle olmasının da nedeni bu olabilir.