Kızım 6,5 aylık 15 gün önce kızımda idrar yolu enfeksiyonu çıktı?

Kızım 6,5 aylık 15 gün önce kızımda idrar yolu enfeksiyonu çıktı ve kan değerleri wbc 16,42 di.Antibiyotik kullandık 10 gün 5 gün aradan sonra tekrar idrar ve kan tahlili verdik idrarımız temiz çıktı ama wbc miz 14.9,lvm 11.8,mid 1.5, grn 1,6 çıktı ve tekrar ilaç tedavisini başladık.suan iğne yaptırıyoruz.Değerlerimizi yorumlarmısınız?Bu değerler ilaç tedavisinden sonra yine aynı çıkarsa ne yapmalıyız?

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolunda enfeksiyon varlığından söz etmek için kültür de yapılmalı.İdrar kültürü sonucunu görmeden değerlendirmede bulunamayız.