Kızımım kan tahlilimde monosit(MONO) MO% 9.1 çıktı.Monosit yüzdesi ne anlama gelir.Kızım 16 yaşında.

 Kızımım kan tahlilimde monosit(MONO)  MO% 9.1 çıktı.Monosit yüzdesi ne anlama gelir.Kızım 16 yaşında.

Tahlil.com Cevabı : Kızınızın momosit değeri kabul edilebilir bir değer olarak gözüküyor.Her ne kadar üst sınırda bir monosit değeri çıkmış olsa da en azından şu an için endişelenecek bir durum gözükmüyor.10 gün sonra testi tekrar yaptırabilirsiniz.Monosit testi ve Monosit hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bu konudaki yazımızı okuyabilirsiniz. Monosit Nedir ? Monosit yüzdesi ne zaman artar?