Kızımın gaita testinde candida görüldü yazıyor.Gaita testinde candida görülmesi ne demek?

Kızım iki aylık , ishal şikayetiyle doktora götürdüm.Gaita testinde 8-10 civarında candida görüldü yazıyor. Ne anlama geliyor?

Tahlil.com Cevabı : Gaita testinde candida görülmesinin hiç bir anlamı yoktur.Sonucunuz normal.Korkacak bir şey yok.Candidanın gaitada görülmesi,çoğu zaman rapor bile edilmemektedir.