Kızımın PLT si 1 ay önceki testte 35 çıktı?

Kızımın PLT si 1 ay önceki testte 35 çıktı, 1 ay sonra yaptırdığımız testte 85 e çıktı. Doktorumuz kemik iliği testi yaptırmamızı gerektiğini söyledi. ilik testi bu snuçlar için gereklimi ve testin 5 yaşındaki çocuk üzerinde riski varmı?

Tahlil.com Cevabı : Kızınızın plt degeri düşük ve bunun nedenine yönelik de araştırmalar yapılmalı Bir cocuk hematoloji uzmanına danismalisiniz