kızlık bozulmadan bile hamile kalınabiliyormus

iyi günler kız arkasaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ancak pen*sim vajinasına girmedi sadece değdi. kızlığının yani vajinasının üstüne boşaldım okuduklarıma göre kızlık bozulmadan bile hamile kalınabiliyormus kız arkadaşım korkuyor böyle bir durum olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Evet kızlık zarı bozulmadan da hamile olunabilir. Bunun için spermin vajinaya teması yeterlidir.