Klomen ilacı kullandım adetimin 22.ci günü de progestoron baktırdım bu çıktı.gebe olma ihtimali yüksek midir?

Klomen ilacı kullandım adetimin 22.ci günü de progestoron baktırdım bu çıktı.gebe olma ihtimali yüksekmidir? PROGESTERON:8.8 Foliküler faz:0.01-0.3 ng/mL post menopozal dönem:0.K01-0.2 ng/mL Luteal Faz:1.2-15.9 ng

Tahlil.com Cevabı : Bu tahlil sonucu yumurtlamanızın olduğunu gösteriyor.