Kolay gelsin beta hçg tahlili yaptırdım 4 haftalık hamileyim doktorum degerlerin yüksek dedi

Kolay gelsin beta hçg tahlili yaptırdım 4 haftalık hamileyim doktorum degerlerin yüksek dedi ne anlamı geliyor yardımcı olur musun ikiz gebelkk olabilir dedi kese gorunuyo ama sadece 1 tane dedi

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda en doğru bilgiyi ultrason muayenenizi yapacak doktor verecektir.Ultrason muayenesi gebeliğin çoğul veya tekil olduğu konusunda belirleyicidir.