Korunmasız bir ilişkiden 4 ay sonra Anti HIV testi yaptırdım. Sonuç : 0.227

Korunmasız bir ilişkiden 4 ay sonra Anti HIV testi yaptırdım. Sonuç : 0.227Negatif aralıgı için COI 0,9-1 aralığı belirtilmiş. Benim sonuç değeri bu aralıkta gözükmüyor zaten bilgisayarda koyu olarak basmış normal değerinde olmayan değerler gibi.Doktor durum negatif dedi ama aralık dışında olması beni kuşkulandırıyor…

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gereken bilgiyi vermiş,sorun yok