Korunmasiz cinsel iliski yasadim ardindan regl oldum

Merhaba temmuzun ilk haftasi regl bitisi hemen ertesi gun korunmasiz cinsel iliski yasadim ardindan 27 temmuzda regl oldum sancili ve normaldi ama 22 agustosta tekrar regl oldum sancili yogundu fakat 3. Gunu kesildi bu durumun sebebi ne olabilir yardimci olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı :

Bu durumda en doğrusu bir kadın doğum doktoruna muayene olmanız.Gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.