Korunmasız ilişkiden 6 ay sonra anti hıv testı yaptırdım sonuç negatif geldi,fakat geçmeyen dil lezyonlarım ve dudak alt kısım ve kenarlarında kızarıklıklar var

 Korunmasız ilişkiden 6 ay sonra anti hıv testı yaptırdım sonuç negatif geldi..fakat geçmeyen dil lezyonlarım ve dudak alt kısım ve kenarlarında kızarıklıklar var...anti hıv testının yanlış gelme ıhtimalı varmıdır.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com: Aşağıda konu hakkında detaylı bilgi bulunmakta. http://tahlil.com/hiv-testi-ve-aids-ile-ilgili-sikca-sorulan-soru-ve-cevaplar