Kötü kokulu kahverengi akıntı geldi. Hamile olabilir mi?

Kız arkadaşımla 3 gün önce ilişkiye girdik. kahverengi kötü kokulu akıntısı oldu 2 defa. hamile midir? İçine boşalma olmadı. bir kaç damla vajinanın üstüne aktı

Tahlil.com Cevabı : Hamileliğin oluşması düşük bir olasılık. Akıntının sebebi farklı olabilir. Akıntı devam ederse ilgili doktora başvurmanızı öneririz.

e************** :

sürtünme yolu ile iliski yasadim ayin 23unde adetime 9 gun var kasik sa

cim ve akintim var (ama ayni zamanda idrar enfeksiyonum var) bugun cok az kahve rengimsi akinti geldi ama emin bile olamayacagim kadar az. bu yerlesme kanamasi olabilir mi

Cevap:

Buna bilimsel olarak cevap verilemez, ancak adet gecikmesi yaşarsanız test yapmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.