Küçük yaştan beri idrar yolu yanma sorunu var. Geçen hafta yine hastanedeydim yanma şikayetiyle ve tahlil sonucumda eritrosit = 7 çıktı

ende küçük yaştan beri idrar yolu yanma sorunu var. gecen hafta yine hastanedeydim yanma şikayetiyle ve tahlil sonucumda eritrosit = 7 çıktı pek önemli değil dendi fakat bu hafta yani dün yine daha bir kötü oldum yine doktora gittim bu sefer eritrosit=108 lökosit=128 çıktı sizce sorun nedir napmalı

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu geçiriyor olmanız muhtemel. Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına danışıp, idrar kültürü yaptırmanızı öneririz.