Kuzenım şu an askerde uzman çavusluk sınavına gırecek ama madde kullandı tam tesekküllü saglık raporunda uyusturucu yada kimyasal maddeye bakılıyormu?

 Kuzenım şu an askerde uzman çavusluk sınavına gırcek ama madde kullandı tam tesekküllü saglık raporunda uyusturucu yada kimyasal maddeye bakılıyormu? ıkıncısı ise bakılıyorsa hap ve esrar ne kadar zamnda vucuttan atılır yardımınızı beklıyorum

Tahlil.com Cevabı : Bu tür soru soranlara cevap öncesi yaptığımız uyarıyı size de yapıyoruz.Mutlak suretle bu zararlı maddeleri bir daha almaması  ve bir bağımlılığı var ise sağlık kuruluşlarına başvurması için kuzeninizi ikna edin.Bu tür kandırmacı yollarra başvurmak yerine enerjinizi onun bu maddeleri bir daha almaması için harcayın.   Sağlık raporu veya rutin taramalarda ise uyuşturucu ile ilgili testlere hekim istemedikçe bakılmamaktadır.