LDH:621 U/L CRP:16,5 mg/L SEDİMANTASYON 1/2saat 12 mm 1saat 34 mm değerlendirir misiniz?

Merabalar kozomın boynunda bezeye benzer doku farkettim.doktaruna gittigimizde bazı tahliller yaptırdı ve iltahaptan kaynaklı olacagını söyledi .sizin fikrinizi ögrenmek istiyorum.test sonuçları,LDH:621 U/L CRP:16,5 mg/L SEDİMANTASYON 1/2saat 12 mm 1saat 34 mm YORUM YAPRSANIZ SEVİNİRİM.

Tahlil.com Cevabı : CRP ve sedim değerlerindeki yükseklik bir enfeksiyon olasılığını akla getiriyor