LH ve FSH yüksekliği var.

Adetimin 3. Günü yaptırdığım hormon testinde LH 9.40 - normal değerler 1.79-5.12FSH 7.0 - normal değerler 1.79-5.12 sonuç aldım. Bu değerlere hamilelik şansım nedir Diğer hormon seviyeleri normaldi. Şimdiden teşekkür ediyoum

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlanız normal değil Hamilelik açısından problem yaratabilir.LH yüksekliği ile ilgili aşağıda bilgi bulabilirsiniz.LH yüksekliği