Lökosit değerim 15-20 yazıyor doktora göre yüksek bir değer sizce nasıl?

Lökosit değerim 15-20 yazıyor doktora göre yüksek bir değer acil doktoru yaptığı için üroloji uzmanına görünmem gerektiğini düşünüyorum gerçekten bu değer yüksek mi.?

Tahlil.com Cevabı : Evet yüksek.Enfeksiyon bulgusu olarak değerlendirilir.