Lökosit değerim ++ , MİKROSKOPİ SONUÇLARINDA Lökosit H 28 ve Epitel hücresi H 12 çıktı sizce hamile miyim ?

İyi Akşamlar STRİP SONUÇLARINDA Lökosit değerim ++ , MİKROSKOPİ SONUÇLARINDA Lökosit H 28 ve Epitel hücresi H 12 çıktı sizce hamile miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçların gebelik testi ile uzaktan yakından ilgisi yok.