L,TRB.glukoz-idr:negatif.Protein-idr:eser.biluribin:negatif.PH:5.dansite:1,028.keton:negatif değerlendirir misiniz?

Merhaba yaş 30 idrarda kan sık ve az idrar yapma ve yanma şikayetiyle gittim sonuçları renk:koyu sarı.görünüm:L,TRB.glukoz-idr:negatif.Protein-idr:eser.biluribin:negatif.PH:5.dansite:1,028.keton:negatif.nitrit:pozitif.: lokosit-idr:pozitif..Hemoglobin-idr:pozitif...yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden tşkkrler.

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarınızda enfeksiyon olabilir, taş ihtimali de var.Ultrason ve idrar kültürü detaylıu bilgi verecektir.