Luteinlestiren hormon Lh.7.7 prolaktin 10.6 hcg.0 estradiol 68.24?

Luteinlestiren hormon Lh.7.7 prolaktin 10.6 hcg.0 estradiol 68.24 mch 26.3 mchc 31.4 rdw 17.5 pct 0.2 sonuçlarim böyle çıktı yorumlar misiniz

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz