Meme CA operasyon geçirdim. Kemoterapi ve radyoterapi aldım. 2 aydır tamoksifen kullanıyorum. Lökosit ve lenfosit değerlerim düşük.

Merhaba meme CA operasyon gecirdim.kemoterapi ve radyoterapi aldim ve 2 aydir tamoksifen kullaniyorum. ates.siddetli oksuruk ve halsizlik nedeniyle gittigim gogus hastaliklari bölümünde ALERJIK RINIT ve ASTIM tanisiyla ilaca baslandi.Tam kan sayimi sonucunda lokosit ve lenfosit sayisi DÜŞžÂžÜK.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Kemoterapi sürecinde lökosit düşüklüğü olağandır.Bu süreçte doktorlarınız düzenli olarak tahlillerinizi isteyeceklerdir.Sonuçlarınızı  da yazarsanız size yardımcı olabiliriz.