meme kanseriyim tedavi gördüm 2008 de dün ise yaptırdığım Ca 15-3 tahlil sonucum 101 çıktı

meraba ben 26 yaşında meme kanseriyim tedavi gördüm 2008 de dün ise yaptırdığım Ca 15-3 tahlil sonucum 101 çıktı

Tahlil.com Cevabı :

Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum.CA 15-3 değeri yüksek çıkmış.Ca-15 3 meme kanseri takibinde kullanılır.Daha önce bu testi en son ne zaman yaptırdığınızı ve o zaman ki değeri yazmamışsınız.CA-15-3 değerindeki yükseklik meme kanserinin evresiyle ilgili olabilir.