Merhaba 1 hafta önce doğan bebeğimize bugün tahlil yaptırdık ve TSH 0.22 çıktı referans aralığına göre oldukça düşük olduğu için çok telaşlandık bize yardımcı o

Merhaba 1 hafta önce doğan bebeğimize bugün tahlil yaptırdık ve TSH 0.22 çıktı referans aralığına göre oldukça düşük olduğu için çok telaşlandık bize yardımcı olursanız çok seviniriz teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :

Bebeğinizde hipotiroidi olabilir.Sonuç normal değil,tekrar testi yaptırmakta fayda var