Merhaba, 2 aylık hamileyim kan tahlillerinde Anti rubella IgG değeri * 91.705 HBsAg 0.320 Anti HCV 0.05?

Merhaba, 2 aylık hamileyim kan tahlillerinde Anti rubella IgG değeri * 91.705 HBsAg 0.320 Anti HCV 0.05, Anti HIV 0.20 Anti Toxoplazma IgG 0.000 olarak çıktı değerler normal mi ? teşekür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.IG G pozitifliği gebelikte sorun yaratmaz:Geçirilmiş enfeksiyonu gösterir.