Merhaba; 21 yasındayım Hemogram testinde çıkan sonuçlarda ak deniz anemisi olduğum söylendi .En son yaptığım Hemogram testi sonucu; Eritrosit 5.78 HGB 10.0

Merhaba;21 yasındayım Hemogram testinde çıkan sonuçlarda ak deniz anemisi olduğum söylendi .En son yaptığım Hemogram testi sonucu;Eritrosit 5.78HGB 10.0HCT 36.66MCV 63MCH 17.4DEMİR 10FERRİTİN 2.03

Tahlil.com Cevabı :

Tedavinizi sürdürmelisiniz.Anemi tedavisi uzun soluklu bir tedavidir