Merhaba 3 gün içinde burun ameliyatı olacağım ve askerim doktorum devlet hastanesinden kan testi almamı istedi

Merhaba 3 gün içinde burun ameliyatı olacağım ve askerim doktorum devlet hastanesinden kan testi almamı istedi yarın sabah kan testi yaptıracağım ve tabiki aç olarak bu akşam alacağım alkol testlerde sıkıntı yaşamama neden olur mu

Tahlil.com Cevabı :  Alkol almayın tabii ki