Merhaba 3 yaşında kızımın çok sık bademcikleri şişiyor ve dr ilk kez boğaz kültürü yaptı

Merhaba 3 yaşında kızımın çok sık bademcikleri şişiyor ve dr ilk kez boğaz kültürü yaptı Lütfen sonucu değerlendirirmisiniz Şimdiden teşekkürler NORMAL BOĞAZ FLORASI GÖRÜLDÜ. HAEMOPHİLUS TÜRLERİ ÜREMEDİ. GRUP-A STREPTEKOK LATEX TEST: NEGATİF

Tahlil.com Cevabı : Sonucu normaldir..