Merhaba 33 yaşındayım bhcg sonucum 147.2 hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz bhcg değerine göre tahmini olarak 4 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Ancak gebeliği kesin olarak belirleyecek olan durum  kadın doğum doktorunun ultrason muayenesinde keseyi görüntülemesi ile olacaktır.
Sitemizde bulunan gebematiği kullanarak gebelik haftanızı kolaylıkla hesaplayabilirsiniz.Bunun için aşağıda vereceğim linki tıklayabilirsiniz.