Merhaba 6 haftalık ikiz hamileyim buğün tetkikler yaptırdım anti rubella ıgg 198.0 anti cmv ıgg. 28.32 yani yüksek çıkmış

Merhaba 6 haftalık ikiz hamileyim buğün tetkikler yaptırdım anti rubella ıgg 198.0 anti cmv ıgg. 28.32 yani yüksek çıkmış doğrusu çok korkuyorum bu çok kötü bi sonuç mu bebeklerimde sorun mu var lütfen bana yardımcı olurmusunuz şimdiden tşk

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerinizi inceledik, sonuçlarınız normal.Bir sorun görülmüyor.