Merhaba 7 haftalik hamileyim hangi kan ve idrar tahlillerini yaptırmayalıyım birinci tarama icin?

Tahlil.com Cevabı : Gebelikte birinci, ikinci tarama ve diğer incelemeler için bir çok tahliller yapılmalıdır.
Bu konuda Tahlil.com doktorlarının sizler için hazırladığı Gebelik ve Tahliller konulu yazımızın ilginizi çekeceğini umuyoruz.
Gebelik ve tahliller hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız....