Merhaba adetim 2 hafta gecikti test yaptım negatif fakat karnım şiş ve sancılar oluyor ara ara normalde düzenli olurum neden böyle oldu anlamadım

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası beklenen adet tarihinde gecikme yaşanması durumunda yapılan gebelik testleri genellikle doğru sonuç verir.Bu yüzden gebelik yok diyebiliriz..Şikayetleriniz adet tarihinizdeki gecikmeye bağlı olabilir. Bu durum devam eder veya sonraki aylarda tekrarlar ise bir kadın doğum doktoruna başvurmanızda fayda var