Merhaba ben 22 yaşındayım Elisa Anti CMV IgM 10.37 pozitif. 10 hafta 5 günlük gebeyim. Ne yapmam lazım?

Merhaba ben 22 yaşındayım Elisa Anti CMV IgM 10.37 pozitif TORCH Anti CMV lgM pozitif Anti CMV lgG pozitif Anti CMV lgG Avidite H DÜŞÜK AVİDİTE 10 hafta 5 günlük gebeyim. Ne yapmam lazım?

Tahlil.com Cevabı : CMV IG M pozitifliği normal değil.Avidite testi de düşük avidite çıkmış.Doktorunuza başvurun gebeliğiniz ile ilgili gerekli değerlendirmeyi yapacaktır.