Merhaba ben 23 yasındayım adetimin 4 günü testimi yaptırdım SONUÇLAR E2 6.91 Fsh. 5.19

Merhaba ben 23 yasındayım adetimin 4 günü testimi yaptırdım SONUÇLAR E2 6.91 Fsh. 5.19 Lh 12.84 Prolaktin 15.66 Tsh 1.73 Normalmi acaba hamile kala bilirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Kadın okurlarımızdan sıklıkla hormon tahlillerinin değerlendirilmesine dair Tahlil.com'a sorular geliyor.Hormon tetkiklerinin yorumu ve değerlendirilmesinde, testlerin referans değerleri, kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda ecvaplayabiliriz.Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılar