Merhaba. Ben adetin 21. günü progesteron tahlili yaptırdım sonuç 168 cıktı. Önceden progesteron yetmezliğim vardı en son 1,15 çıkmıştı. Doktor 168 normal bir ka

Merhaba. Ben adetin 21. günü progesteron tahlili yaptırdım sonuç 168 cıktı. Önceden progesteron yetmezliğim vardı en son 1,15 çıkmıştı. Doktor 168 normal bir kadın için çok fazla dedi hamile ola bilirsin ya da sonuç yanlış. Ertesi gün başka bir yerde tekrar tahlil yaptırdım orada sonuç 40 üzeri yazıyordu sordum dediler ki bizim laboratuvarda 40 üzeri hamilelere ait bir sonuçtur. Gerçekten hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Bunu öğrenmek için kanda gebelik testi de yaptırmanız gerekmektedir.Test sonucuna göre hamile olup olmadığınızı öğrenmeniz mümkün.