Merhaba ben amatemde tedavi oldum ve düzenli kan bağışında bulunuyorum.Üniversite sınavında astsubaylık istiyorum, amatemde tedavi olduğum kayıtlarda çıkar mı ?

 Merhaba ben 1 yıl önce amatemde tedavi oldum ve düzenli kan bağışında bulunuyorum. Üniversite sınavına girip astsubaylık istiyorum ama amatemde tedavi olduğum kayıtlarda çıkar mı?

Tahlil.com Cevabı : Zararlı alışkanlığınızı bırakmanız çok güzel.Öncelikle sizi tebrik ediyoruz.AMATEM kayıtlarınızın araştırılıp araştırılmadığını bilmemiz mümkün değil.Ancak şurası kesin ki uyuşturucu kullanmadığınıza göre zaten bir test yapılırsa sonuçlarınız temiz çıkacaktır.