Merhaba ben aşılamanın 13. Günü beta hcg yaptırdım sonuç 4 çıktı bu değerin yükselme şansı nedir acaba

Merhaba ben aşılamanın  13. Günü beta hcg yaptırdım sonuç 4 çıktı bu değerin yükselme şansı nedir acaba

Tahlil.com Cevabı : Bu değerin yükselip yükselmeyeceğini bizler ön göremeyiz. Bunu anlamak için bir kaç gün sonra veya beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda testi tekrarlamanız gerekmektedir. Bu değerde hızlı bir artış görülür ise gebelik pozitif anlamına gelmektedir. Elbette ultrason muayenesi ile kesin tanı koyulması da gerekli.

Gebelik hesaplaması için sitemizde bulunan gebematiği kullanabilirsiniz. Gebematih için tıklayın:http://tahlil.com/gebelik-suphesi-olanlar-icin-gebematik