Merhaba ben gilbert hastasıyım, nişanlim değil. Bu durum evlilik sağlık raporu alırken sıkıntı teşkil eder mi?

Merhaba ben gilbert hastasıyım, nişanlim değil. Bu durum evlilik sağlık raporu alırken sıkıntı teşkil eder mi? Ayrıca nişanlım da da bu hastalık olmamasına rağmen ileride çocuğumuza da geçer mi bu hastalık ya da geçme ihtimali nedir?Yüksek ihtimal mi, düşük ihtimal mü?

Tahlil.com Cevabı : Hayır evliliğe engel değildir..