Merhaba ben iki gün önce hem gebelik hem de kan testi yaptırdım pozitif çıktı.beta hcg değerim 882.4 çıktı ertesi gün doktora gittim muayene için ultrasonda kes

Merhaba ben iki gün önce hem gebelik hem de kan testi yaptırdım pozitif çıktı.beta hcg değerim 882.4 çıktı ertesi gün doktora gittim muayene için ultrasonda kesenin görünmediğini söyleyerek tekrar kan testi yaptı bu defa da beta hcg değerim 1844 ve progesteron 31.95 çıktı tekrar baktı ultrasondan yine pek anlaşılmadı ve vajinal ultrasona başvurdu orada da çok küçük olduğunu söyledi..Ne yapmamız lazım

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz son değere göre tahmini olarak 5 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Bhcg değerindeki artış gayet iyi.Bazı gebeliklerde kese biraz daha geç görülebilir.Bunun için yapabileceğiniz bir şey yok.Kesenin gelişmesi ile ultrason muayenesinde görülmesi de netleşecektir.Yapabileceğiniz tek şey doktor kontrollerini ihmal etmemek