Merhaba ben kan testi yaptırdım ve sonuç 93.86 mlu/ml çıktı hamile miyim acaba?

Tahlil.com Cevabı : Evet bu değer tahmini olarak 4 haftalık hamile olduğunuzu gösteriyor ancak kesin gebelik ultrason muayenesi sonucunda kesenin görünmesi ile belli olur.Bu yüzden bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda vardır.