Merhaba ben sema son adetim 7 temmuz ve bu ay 5 ağustosta olcaktım olmadım

Merhaba ben sema son adetim 7 temmuz ve bu ay 5 ağustosta olcaktım olmadım dun gebelik testi yaptım 1.çizgi var 2.çizgi silik açık pembe idi.bugunde kan testı yaptırdım değeri459.69.bel ağrım çok var kopacak gibi hafiften de kahverengi leke geliyor ayakta zor duruyorum sizce hamilemıyım yada dusukmu

Tahlil.com Cevabı : Değerinize göre hamilelik var, ancak takip edilmesi gerekir, kanama kesin olarak düşük anlamına gelmeyebilir..