Merhaba ben yeni üye oldum regl günüm 6 gün gecikti ve doktora gittim tahlil yaptırmak istediğimi söyledim

 Merhaba ben yeni üye oldum regl günüm 6 gün gecikti ve doktora gittim tahlil yaptırmak istediğimi söyledim önce ulturasonla baktı ve hamile olduğumu söyledi ve bebeğin çok küçük olduğunu söyledi bugün ise beta hcg testi yapıldı gebelik yok dedi ama değerlerimin kaç olduğunu bilmiyorum ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle Beta HCG değerlerinizi öğrenin buna göre bizler de gebelik olup olmadığı konusunda görüşlerimizi bildirelim.