Merhaba bende aşırı terleme ve kilo alamama problemi var(yaş 25 kilo 52)

Merhaba bende aşırı terleme ve kilo alamama problemi var(yaş 25 kilo 52) tiroid testlerimi yaptırdım ve çıkan sonuçlar şunlardır st3 : 5,20 (2 - 4,44) st4 : 18,49 (10,6-19,4) tsh : 2,86 (0,25-5) sonuçlarda bir problem varmıdır acaba. erkeklerde bunların olması gereken değerleri nasıl olmalıdır

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal sınırlardadır..2-3 ay sonra tekrarlanmasını öneririz..